KONST / Litografier / Färglitografi 12286082
nr 1228 6082
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Blomstersäng. Signerad, numrerad 198/290, Motivet: 56x75 cm
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:17:10
13/1 09:36:32
13/1 09:37:11